V četrtek, 24. 9. 2015, smo se sedmošolke Lara, Lora in Neža z mentorico Barbaro P. Plevanč odpravile na OŠ Sava Kladnika v Sevnico, kjer smo se na predtekmovanju TV kviza pomerile šole iz naše regije. Tam smo imeli najprej pisni preizkus. Le malo – samo ena točka – nam je zmanjkalo za uvrstitev v naslednji krog, ki je bil ustni preizkus. Tam sta se spopadli po dve ekipi in najboljše štiri šole bodo odšle na tekmovanje v studio. Najbolje so se odrezali sevniški sedmošolci.

Malo smo bile razočarane nad svojo uvrstitvijo, saj nam ni manjkalo veliko. Ob ustnem delu tekmovanja smo še malo navijale za vrstnike, nato pa smo se ob koncu tekmovanja odpeljale nazaj proti šoli.

                                                                                            Lora Kene, 7. a

Related Images:

(Skupno 216 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost