V torek, 4. decembra 2018, smo učenci in delavci šole organizirali praznični bazar, ki je potekal od 15. do 17. ure v telovadnici in jedilnici šole.

Učitelji so z učenci v novembru in decembru organizirali ustvarjalne delavnice, na katerih je nastalo veliko lepih in unikatnih izdelkov. Bazar smo začeli s krajšim kulturnim programom, ki ga je pripravil otroški pevski zbor, voščilo ob prihajajočih praznikih nam je izrekla tudi ravnateljica šole.

Zbrana sredstva bomo namenili šolskemu skladu, ki na šoli uspešno deluje že veliko let. Devetošolci so se zelo potrudili in v jedilnici šole pogostili vse obiskovalce bazarja. Zbrana sredstva bodo namenili za valeto in zaključni izlet.

Vsem, ki ste kakorkoli sodelovali, nam pomagali in nas obiskali, se najlepše zahvaljujemo, saj nam je vsem skupaj uspelo ustvariti prijetno praznično vzdušje. Upamo, da ste se obiskovalci bazarja imeli lepo in našli darilo za bližajoče se praznike.

Hvala vsem.

Učenci in delavci šole