V tednu od 6. 11. 2017 do 10. 11. 2017 je tretji razred opravil plavalni tečaj, ki je potekal v bazenu OŠ Grm.
Učenci so pri učenju plavanja zelo uživali in hitro napredovali v usvajanju znanja. Glede na svoje znanje so bili razdeljeni v tri skupine. Največji napredek so dosegli učenci, ki v ponedeljek ob začetnem preverjanju znanja plavanja niso dosegli meril, ki opredeljujejo plavalca. Zadnji dan plavalnega tečaja smo ponovno opravili preverjanje in z veseljem ugotovili, da so vsi učenci napredovali in izboljšali svojo tehniko plavanja. Učenci so dosegli naslednje rezultate:
  • stebrnega konjička sta dosegla 2 učenca,
  • delfinčka je doseglo 5 učencev,
  • bronastega delfina je doseglo 15 učencev,
  • srebrnega delfina so dosegli 4 učenci in
  • zlatega delfina sta dosegla 2 učenca.
Vsem učencem čestitamo za osvojeno diplomo in premagan strah pred vodo.
Avtor: Maja Nose Antončič

Related Images:

(Skupno 1.018 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost