Bliža se 1. šolski dan ….

V petek, 1. 9. 2017, se učenci od 2. do 9. razreda zberejo ob 8.20 uri na šolski ploščadi. Po pozdravu ravnateljice bodo v spremstvu razrednikov odšli v svoje učilnice.

Učenci, ki se bodo v šolo pripeljali s šolskim prevozom, bodo do začetka pouka počakali v jedilnici.Bodite pozorni na vrstni red postajališč in zgodnejši jutranji odhod.

Dan bo potekal po skrajšanem urniku do 11.50 ure. Urnik bo 31.8.2017 objavljen na spletni strani šole (Urniki in nadomeščanja). Popoldanska vožnja kombija in avtobusa bo ob 12.20 uri.

Šolski prevozi bodo letos potekali po SPREMENJENEM voznem redu.

Prvi šolski dan bodo imeli učenci v šoli samo malico, ostalih obrokov ne bomo mogli zagotoviti.

Organizirano bo jutranje varstvo od 6. ure dalje in podaljšano bivanje do 16. ure (za učence od 2. do 5. razreda).

Učenci naj imajo s seboj šolsko torbo in copate.

OBVEŠČAMO VAS, DA JE NAŠA ŠOLA LETOS V POSTOPKU ENERGETSKE SANACIJE, KI ŠE NI V CELOTI ZAKLJUČENA. PROSIMO, DA OTROKE OPOZORITE NA UPOŠTEVANJE VARNOSTI NA GRADBIŠČU!

Veselimo se ponovnega snidenja z vami, do takrat pa uživajte še zadnje dni počitnic!

Mateja Rožman, ravnateljica

——————————————————————————————-

*Prvošolci in njihovi starši se zberejo na šolski ploščadi ob 9. uri. Predviden zaključek za prvošolce je ob 11.15.

PISMO STARŠEM