• NAŠA UČILNICA, ker se počutim varno, ker se učim in ker imam tukaj veliko prijateljev, ker se igram, ker mi je všeč učiteljica, ker ne kričimo in ker veliko pojemo. Patricija, Špela, Nena, Mitja, Timotej
  • RAČUNALNIŠKA UČILNICA, ker se lahko učim z igro, ker lahko računam in se učim poštevanko na igriv način, ker vadim matematiko. Špela, Jure, Klemen
  • JEDILNICA, ker rada jem in pijem. Špela
  • TELOVADNICA, ker lahko brcam žogo, se gibam, igram različne igre, se sprostim, tekmujemo med seboj, ker je to moj najljubši predmet, igramo različne športe, ker rad tečem, všeč mi je učitelj, rad plezam, delam gimnastične vaje in atletsko abecedo, igram hokej. Hana, Kaja, Klemen, Živa, Nena, Timotej
  • UČILNICA TEHNIKE, ker delamo različne makete, ker sedimo drug proti drugemu. Tim
  • KNJIŽNICA, ker se iz knjig veliko naučim. Špela

 

Razredničarka Ljudmila Blažič

Related Images:

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost