V torek, 20. januarja 2015, smo v sklopu projekta Popestrimo šolo na šoli izvedli glasbeno delavnico – ansambelsko igro. Skozi individualno in skupinsko muziciranje smo dobili pravi šolski »band«, ki ga sestavljajo učenci: Aleks Poljšak – bobni (9. b), Matic Ravnohrib – električna kitara (9. a) in Matic Berus – bas kitara (9. b). Fantje si želijo še kakšne »dekliške energije«, zato vabijo predvsem dekleta iz 9. a in 9. b, da se jim pridružijo. Glede imena »banda« se še niso dogovorili, a se bodo zagotovo kmalu. Prav tako napovedujemo njihov prvi nastop na koncertu šolskega otroškega in mladinskega pevskega zbora, ki se bo odvijal v jedilnici OŠ Otočec 5. marca 2015. Fantje imajo cilj – ob zaključku njihovega osnovnega šolanja si želijo zaigrati tudi na valeti. Mi pa že komaj čakamo! 

Mentorja Tadeja Molan in Peter Jenič

Related Images:

(Skupno 209 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost