V torek, 20. januarja 2015, smo v sklopu projekta Popestrimo šolo na šoli izvedli glasbeno delavnico – ansambelsko igro. Skozi individualno in skupinsko muziciranje smo dobili pravi šolski »band«, ki ga sestavljajo učenci: Aleks Poljšak – bobni (9. b), Matic Ravnohrib – električna kitara (9. a) in Matic Berus – bas kitara (9. b). Fantje si želijo še kakšne »dekliške energije«, zato vabijo predvsem dekleta iz 9. a in 9. b, da se jim pridružijo. Glede imena »banda« se še niso dogovorili, a se bodo zagotovo kmalu. Prav tako napovedujemo njihov prvi nastop na koncertu šolskega otroškega in mladinskega pevskega zbora, ki se bo odvijal v jedilnici OŠ Otočec 5. marca 2015. Fantje imajo cilj – ob zaključku njihovega osnovnega šolanja si želijo zaigrati tudi na valeti. Mi pa že komaj čakamo! 

Mentorja Tadeja Molan in Peter Jenič

Print this pageEmail this to someone
(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost