Učenci mladinskega pevskega zbora in še nekaj bodočih pevcev so se v torek, 2. 6. 2015, udeležili največjega pevsko – plesnega dogodka mladih v Sloveniji. Na stadionu Ljudskega vrta v Mariboru se je zbralo skoraj 7000 mladih pevcev in 556 učiteljev spremljevalcev iz 198 slovenskih osnovnih šol ter združeno zapelo na koncertu, ki ga je snemala RTV Slovenija. Generalni pokrovitelj je bil predsednik RS Borut Pahor. Mladi pevci pa so se razveselili tudi obiskov športnikov Tine Maze, Filipa Flisarja in Klemna Kosija. Dogodek sta povezovala Tone Partljič in učenka Lučka Breznik.
Naše učence so spremljale učiteljice Tadeja Molan, Ditka Zupančič in Tanja Krhin. Upamo, da smo prispevali k popularizaciji petja, glasbene vzgoje in zborovodstva v šolah ter ohranjanju tradicije narodne pesmi.

Ditka Zupančič

Več informacij.

 

Related Images:

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost