»Zrno na zrno pogača, kamen na kamen palača.«

V torek, 13. 10. 2015, smo zamesili prvo pogačo in začeli s pripravami na visok jubilej šolstva na Otočcu. V avli šole smo od dveh do petih popoldne dali na ogled rabljene učbenike ter starejše in novejše knjige. Tako smo organizirali tržnico rabljenih učbenikov in nekakšno knjižno menjalnico, kjer so lahko učenci zamenjali ali podarili svoje učbenike oziroma knjižna gradiva. Učenci in starši so lahko za učbenike in knjige podarili prostovoljni prispevek, ki bo namenjen za izdajo zbornika ob 150-letnici šolstva na Otočcu in za organizacijo prireditve v mesecu oktobru 2016. Knjige in učbenike, ki so ostali, bomo dali v uporabo ali namenili za star papir. Vsem učencem, staršem in delavcem šole se za prostovoljni prispevek najlepše zahvaljujemo in upamo, da vam bodo učbeniki in knjige, ki ste si jih izbrali, koristili pri branju in učenju.

 

Hermina Videnič

Related Images:

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost