V četrtek, 18. 6. 2015, smo imeli učenci 1. a zaključno srečanje s starši. Vsi skupaj smo se zbrali pred turistično domačijo Pavlin. Prijazna lastnika sta nas popeljala po 150 let stari hiši in nam predstavila življenje nekoč. V nekdanji kašči smo imeli krajšo predstavitev šolskega dela, popoldan pa smo nadaljevali na domu Barbovih. Starši so poskrbeli za kulinarične užitke, otroci pa so se med pripravo jedi pomerili v nogometu, spretnosti skakanja po trampolinu in vožnji z avtomobilčkom. Srečanje so učenci zaključili s petjem in plesom.

                                                                                                                      Zapisala

                                                                                                          Mag. Mojca Miklič

Related Images:

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost