Prvi šolski dan so tri učenke prijateljskega 4. b razreda prvošolce svečano sprejele med svoje vrste. Takrat so prvošolci izvedeli, da bodo imeli v šoli prijateljski razred, s katerim se bodo družili in jim bo pomagal v začetnih korakih šolanja ter jih spodbujal pri delu v šoli. V sredo, 14. 9. 2016, so se vsi učenci 1. b in 4. b srečali na uvodni predstavitvi. Drug drugemu so se predstavili in povedali, kaj radi delajo v prostem času.  Vsak prvošolec je dobil svojega prijatelja iz 4. razreda, s katerim se bo bolj pogosto družil v času podaljšanega bivanja. Takoj naslednji dan so štirje četrtošolci skupinice prvošolcev popeljali po šoli, jim razkazali prostore šole ter jih seznanili z delavci šole.

Vsi udeleženci so uživali na srečanjih in se dogovorili za naslednje snidenje.

Zapisala: Mag. Mojca Miklič

Related Images:

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost