V ponedeljek so se 5. šolsko uro v telovadnici šole zbrali kar trije prijateljski razredi in sicer 1. a, 4. b in 9. a razred. Sodelovanje med razredi je bilo igrivo, veselo, pa tudi glasno. Najprej so se vsi učenci dobro ogreli, nato pa so se pomerili v štafetnih igrah. Ure je bilo prehitro konec, saj je šolski zvonec naznanil, da se bodo morali učenci posloviti. Vseeno pa so si vzeli toliko časa, da so ob spremljavi kitarista Bena zapeli še pesem Mi se imamo radi.
Nasmehi na obrazih in objemi z najmlajšimi so bili dokaz, da so se imeli lepo in da si podobnih srečanj še želijo.
Hvala učiteljici športa, Maji Nose Antončič, za pomoč pri sodelovanju in izpeljavi ure.
Zapisala: Bernarda Vrtačič Turk, razredničarka 1 a razreda

Related Images:

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost