V petek, 21. 4. 2017, je bil za učence 1. a razreda in njihove starše prav poseben dan. Učenci so pripravili razredno prireditev, na kateri so s pesmijo, recitacijami, plesom in dramatizacijo pokazali svojim staršem in ostalim obiskovalcem, kaj vse že znajo. Skozi celoten nastop je bilo čutiti veselje in navdušenje tako nastopajočih kot gledalcev. Prireditev je popestrila tudi študentka Valentina, ki je nekaj pesmi spremljala s harmoniko. Razredni nastop je bil medpredmetni projekt, saj so učenci pri LUM naredili osebna vabila na nastop in unikatne slike na platno kot darilo za svoje starše.

Veliko vloženega truda v pripravo je pripomoglo k temu, da je bil nastop zaokrožena celota in je pokazal, da tudi najmlajši učenci šole zmorejo pripraviti vsebinsko bogato in doživeto prireditev. Nastop bodo učenci ponovili še za svoj prijateljski razred 9. a.

Razredničarka je na svoje učence zelo ponosna! Bravo prvošolci!

Zapisala razredničarka Irena G. Pernek

 

 

Related Images:

(Skupno 424 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost