V petek, 27. januarja 2017, smo imeli na OŠ Otočec Niveino dobrodelno prireditev “Podari modro srce”.
Njen ambasador Primož Jeralič, parakolesar in paraolimpijec, ki je pred leti obiskoval našo šolo in smo zato še posebej ponosni nanj. Predstavil nam je svojo filozofijo, kako pomembno je gibanje za vsakega otroka, mladostnika in odraslega. Njegova življenjska zgodba nas je ganila do src: Od nekdaj je živel za šport. In potem… pred nekaj leti se je na smučanju ponesrečil in pristal na invalidskem vozičku. Želel si je znova začutiti “veter v laseh” in ko je prvič sedel na ročno kolo, je vedel, da želi to početi.
Prišla sta tudi akrobata in popestrila dogodek.
Otroci od 1. do 3. razreda so se na današnji dogodek dobro pripravili. Iz različnih likovnih tehnik so izdelovali modra srca. Na srca so zapisali pozitivna sporočila in jih izobesili po oknih. Sporočila so tako ponesli v svet še drugim.
Dobrodelna prireditev je namenjena zbiranju sredstev za socialno šibke otroke. Kaj več o Niveini dobrodelnosti in današnji prireditvi si lahko pogledate na spletni strani Nivea “Podari modro srce“.

Related Images:

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost