V torek, 26. 4. 2016, je v jedilnici šole potekala podelitev priznanj učencem, ki so v letošnjem šolskem letu opravili bralno značko. Teh je bilo kar 168. Podelitev se je pričela z gledališko predstavo Pepelka malo drugače, ki so jo uprizorili člani gledališkega krožka pod vodstvom mentorice Erike Švirt.

Ravnateljica je po končani predstavi najprej podelila nagrade zmagovalvem dveh šolskih natečajev, in sicer Matiji Radežu za najboljše besedilo na natečaju za šolsko himno ter Lari Dobovičnik, Manci Novak in Špeli Šinkovec, ki so komisijo prepričale s svojimi likovnimi izdelki na likovnem natečaju Naša šola.

Na koncu prireditve so mentorji bralnih značk  prevzeli priznanja za svoje učence, ki jim jih bodo izročili do konca šolskega leta.

Related Images:

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost