PETEK, 31. 1. 2020 in SOBOTA, 1. 2. 2020

Tudi fantje radi berejo

V petek, 31. januarja 2012, so fantje iz obeh osmih razredov preživeli noč v šolski knjižnici. Viroza je malo ponagajala in doma obdržala kar štiri izmed njih. Ostalih deset se je zbralo ob pol sedmih zvečer. Razdelili so se v tri skupine, dobili svoje naloge in začeli z delom. Najprej so si pripravili večerjo, in sicer pice in palačinke, nato pa se v knjižnici pomerili v hitrem branju in se preizkusili v kvizu o Francetu Prešernu. Boj je bil tako napet, da so morali poseči po dodatnih vprašanjih. Sledila je igra »Ugani, kdo sem«, nato pa še pogovor o prebranih knjigah. Ob devetih so z učiteljem Jakobom odšli v telovadnico, kjer so porabili kar nekaj energije. Sledile so priprave na »spanje«. Pred spanjem so si ogledali še dva filma tam nekje do 3. ure zjutraj. Po jutranjem bujenju so odšli na zajtrk »malo« utrujeni. Za zajtrk so spet jedli palačinke, ki so ostale še od večerje in sendviče po lastni izbiri. Nato so s skupnimi močmi pospravili gospodinjsko učilnico,  svoje »spalnice«, knjižnico in se počasi poslovili. To noč bi lahko poimenovali tudi bralno-filmska noč. Lahko bi jo opisali takole: malo resna, veliko smešna, precej zabavna in »ful« prijetna. Bravo, fantje.

Ogledate si nas lahko tudi v naslednjem video posnetku.

Hermina Videnič in Melita Bevc Novak

 

 

 

Related Images:

(Skupno 352 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost