“ Branje za boljše spanje”  2. in 3. februar 2018

Z eno besedo: SUPER. Sodelovalo je 18 učencev iz 8. in 9. razreda. V knjižnici, kjer se zelo radi zadržujejo, so učenci preživeli noč s petka na soboto.  Virozica je malo ponagajala in v postelji obdržala Bena. Učence sta animirali učiteljici Hermina Videnič in Melita Bevc Novak. Delo je potekalo po programu. Najprej so si udeleženci pripravili postelje, se preizkusili v kvizu Male sive celice, v hitrem branju in v spominu, si sami pripravili večerjo, po njej pa so si ogledali film ali pa se pogovarjali. Zjutraj so sami pripravili zajtrk in seveda za sabo vse pospravili. Sodelovali so v štirih skupinah, zmagala pa je 4. skupina, v kateri so se trudile Laura, Maruša, Anja in Lara, saj so edine sestavile celotno besedo Prestiž. Pohvala gre resnično vsem učencem, še posebej pa fantom Martinu, Ambrožu, Gašperju in Črtu, ki so dokazali, da se znajdejo v vsaki situaciji, so pravi kuharski mojstri in animatorji.

Knjižničarka: Hermina Videnič

Related Images:

(Skupno 271 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost