V četrtek, 23. 4. 2015, smo se v okviru projekta Zdrav življenjski slog z nekaterimi učenci iz 2. in 3. razreda naše šole udeležili tekmovanja v golfu. Tekmovanje v spretnostnih nalogah je bilo namenjeno vsem učencem osnovnih šol na področju Trebnjega in Novega mesta, ki so v tem šolskem letu vključeni v vadbo golfa na šolah. Tekma je bila prilagojena različnim starostnim kategorijam, učenci pa so poleg individualne tekme sodelovali tudi v ekipni tekmi in zastopali svojo šolo.

Naši učenci so osvojili odlično 2. mesto v ekipni razvrstitvi. Za ta uspeh jim iskreno čestitamo.

Poleg samega tekmovanja so otroci spoznali pravo golf opremo, se vozili z avtomobilčki za golf, si ogledali pravo golf igrišče, vadili na vadbišču in se med seboj družili v naravi. Nekaj utrinkov si lahko pogledate v foto galeriji.

Peter Šinkovec

Related Images:

(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost