V sredo,  9. 5. 2018, ob dnevu Evrope, so se nagrajenci likovnega in literarnega  natečaja Evropa v šoli udeležili zaključne slovesnosti v Ljubljani, ki se je odvijala v Pionirskem domu. Učenci so se pogovarjali z evropsko komisarko Violeto Bulc in se zabavali ob glasbeni točki raperja Roka Terkaja in dr. Igorja Sakside. Najboljšim učencem so bile podeljene nagrade in med temi sta bili dve naši učenki in sicer Nuša Fakin iz 2. b razreda, ki je s svojim likovnim izdelkom zmagala med učenci 1. triletja in Veronika Luštek iz 6. razreda, ki je s svojim literarnim delom dosegla tretje mesto med učenci 2. triletja. Ostale nagrajenke so bile še Ajda Plankar, Lucija Radež, Eva Žagar in Klara Štukelj.

Vsem nagrajenkam iskreno čestitamo.

 

Zapisala mag. Mojca Miklič

Related Images:

(Skupno 566 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost