V petek, 22. 4. 2016, so se učenci 6. in 7. razreda udeležila prireditve ob Dnevu Zemlje, ki je že 11. leto zapored potekal na novomeškem Glavnem trgu. Osnovne šole so se predstavile z različnimi stojnici, kjer so prikazovali eko dejavnosti ali izdelke, narejene zlasti iz odpadnega materiala, svoje dejavnosti pa so predstavljala tudi ostala novomeška društva in organizacije. Na stojnici se je predstavila tudi naša šola.

Na odru so se vrstile točke nastopajočih osnovnošolcev, mažuretk Mažuretnega kluba Takt in plesalcev Plesnega studia Novo mesto, župan Mestne občine Novo mesto pa je sodelujočim šolam na tej prireditvi izročil tudi posebna priznanja. Program, povezoval ga je Robert Erjavec, se je slavnostno zaključil s koncertom skupine Anka Boys.

zapisala Špela Udovič

Related Images:

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost