INFORMACIJE O OSKRBI UČENCEV Z UČBENIKI, DELOVNIMI ZVEZKI IN OSTALIMI POTREBŠČINAMI V ŠOLSKEM LETU 2022/23

UČBENIŠKI SKLAD

Šola omogoča učencem izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada. Stroške izposoje krije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Če si ne želite brezplačno izposoditi učbenikov v šoli, nas o tem obvestite do 19. 6. 2022 na e-naslov hermina.videnic@os-otocec.si. 

Učenci prejmejo učbenike prvi šolski dan v septembru in jih ob koncu šolskega leta vrnejo.

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport krije tudi stroške delovnih zvezkov za 1., 2. in 3. razred. Gradivo nabavi šola, učenci pa ga prejmejo v šoli prvi šolski dan. Delovni zvezki postanejo učenčeva trajna last in jih ob koncu šolskega leta ni treba vrniti.

Delovni zvezki in ostale potrebščine za učence od 4. do 9. razreda niso uvrščeni v šolski učbeniški sklad, zato jih starši kupite sami.

Sezname učbenikov, delovnih zvezkov ter potrebščin smo poslali spodnjim knjigarnam oz. založbam in distributerjem

Upravljavka učbeniškega sklada Hermina Videnič

Povezave do založb za nakup šolskih potrebščin

Print this pageEmail this to someone
(Skupno 2.121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost