Mesec april je namenjen knjigi, in sicer 2. aprila praznujemo mednarodni dan knjige, 23. aprila pa se kot svetovni dan knjige uvaja kot dan podarjanja knjig. Ker se nameravamo v začetku šolskega leta preseliti v nove prostore knjižnice, smo letos iz knjižnice odpisali nekaj starih knjig, ki jih bomo razstavili v jedilnici šole v torek, 5. aprila, v času govorilnih ur. Če boste kaj našli zase, si lahko vzamete. V zameno pa vas prosimo, če nam tudi vi lahko podarite kakšno knjigo, ki jo doma ne potrebujete več. Želimo, da bi v novih prostorih knjižnice učence pričakalo tudi čim več zanimivih knjig, lahko tudi starih, a vendar še vedno lepo ohranjenih. Nekaj knjig ste nam starši v tem šolskem letu že podarili, za kar se vam najlepše zahvaljujemo.

V torek vas v jedilnici šole pričakujemo z vstopnico (knjigo) v roki …

Knjižničarka Hermina Videnič

Print this pageEmail this to someone
(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost