Pri projektu ATS STEM, kjer z učenci razvijamo veščine kritičnega mišljenja ter sodelovanja in komunikacije, je kot produkt aktivnosti nastala naša virtualna učna pot o bobrih na območju potoka Lešnica. Učenci so opravili skrbna opazovanja, si jih zabeležili, analizirali, načrtovali in izdelali posebne krmilnice, da bi pripomogli k življenju in domovanju bobrov na tem področju ter uredili gozdno učno pot. Zaradi epidemioloških razmer ureditev učne poti v živo ni bila mogoča, zato smo pripravili virtualno učno pot, na kateri lahko obiskovalec spozna družino bobrov, ki domujejo na področju potoka Lešnica, v neposredni bližini naše šole.

Povezava: virtualna učna pot

Vodja šolske projektne skupine: Peter Jenič

Print this pageEmail this to someone
(Skupno 257 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost