V torek, 17. maja 2022, je v KC Janeza Trdine v Novem mestu potekala svečana podelitev priznanj vsem tistim učencem, ki so devet let tekmovali za bralno značko. Podelitve so se z naše šole udeležili: Angelika Kos, Patricija Kocjan, Lana Kamin, Ema Julija Prešeren, Živa Antončič Petelin ter Urša in Špela Šinkovec. Kaj in kako delati in živeti, da bomo zadovoljni in uspešni tako v življenju kot v šoli, je spregovorila mediatorka Irena Potočar Papež, ki je zlate bralce skozi primere iz raznih literarnih del povabila v svet veselja, optimizma, sreče, prijaznosti, ljubezni in sp

Pri Društvu Bralna značka Slovenije – ZPMS so s knjigami obdarili najboljše bralce iz vse Slovenije in zamejstva, ki so vsa osnovnošolska leta brali za bralno značko. Letos je bila izbrana knjiga Kjer veter spi Damijana Šinigoja (Miš založba).

Zapisala: Hermina Videnič

Print this pageEmail this to someone
(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost