V torek, 11. 10. 2016, je bil na šoli izveden kviz o preteklosti naše šole. Vsebina je bila razdeljena po triletjih, oziroma po sklopih za posamezno triletje.

Učenci so se s podatki seznanili po predvajani projekciji v jedilnici, preko plakata in zapiskov. V vsakem razredu so izbrali ekipo treh najboljših učencev, ki so zastopali razred na kvizu.

Kviz je potekal v učilnici 3. b, kamor so prihajale ekipe po triletjih. Potek so spremljali prisotni učenci, ki niso sodelovali, a so navijali za svoje favorite.

Udeleženci so zavzeto sodelovali in pokazali znanje o šoli nekdaj. Videti je bilo, da so jim bili podatki zanimivi in v marsičem drugačni od šole danes.

V prvem triletju je zmagala ekipa 3. b, v drugem triletju je zmagala ekipa 4. b, v tretjem pa ekipa 8. a.

Vsem sodelujočim čestitam za sodelovanje in izkazano znanje!

Zapisala: Andreja Strgar