V Krka, d. d., Novo mesto so letošnje srečanje s Krkinimi sponzoriranci glede na spremenjene okoliščine vprid epidemije COVID-19, zaradi varnosti in zaščite pred okužbo pripravili v virtualni obliki. Izbrali so tri izjemne mlade posameznike, uspešne na športnem in kulturnem področju in jim podelili priznanje Krkin talent leta 2019. Med prejemniki je tudi učenka 9. razreda Kim Kastelic, članica Namiznoteniškega kluba Krka.

V obrazložitvi ob prejemu priznanja so zapisali:
Kim je namizni tenis začela igrati pri osmih letih, danes kot 14-letnica zavzeto trenira vsak dan, ob koncih tedna pa se udeležuje tekmovanj v Sloveniji in tujini. Osvojila je že več kot 120 medalj in pokalov. Na mednarodni ravni je v svoji kategoriji dvakratna skupna zmagovalka pokala ALPE ADRIA, na državni ravni pa je slovenska kadetska reprezentantka in se udeležuje najmočnejših mednarodnih turnirjev. Kim je delovna, predana in vsestranska športnica s posluhom za družbeno odgovorna dejanja tako v klubu kot tudi v šoli.

Razglasitev si lahko ogledate v videu posnetku (le ta je na minutaži 6.26) na povezavi TUKAJ.

Kim, čestitamo!

Mateja Rožman, ravnateljica

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost