Starše in učence obveščam,

da bo v sredo, 9. decembra 2020,

na vhodu pred šolo (od 8.00 do 12.00) potekala izposoja predhodno naročenih knjig za učence od 1. do 9. razreda. Za naročilo knjige sporočite ime in priimek otroka ter naslov knjige, ki bi si jo želeli izposoditi, in sicer na elektronski naslov hermina.videnic@os-otocec.si do torka, 8. 12. , do 20. ure. Na vaš elektronski naslov vam bom potem sporočila natančno uro izposoje in vas seveda obvestila, če je knjiga na razpolago za izposojo ali pa je že izposojena in si knjige tako ne morete izposoditi. Za vsak primer napišite več naslovov ali pojdite na COBISS+ in se prepričajte, če je knjiga na razpolago za izposojo. Navodila za delo v COBISS-u+ so objavljena na spletni strani knjižnice. Zaradi preprečevanja okužb vas prosim, da ne vstopate v šolsko poslopje in da se navedene ure zares držite. Izposoja in vračanje knjig bosta potekali pred vhodom v šolo. Istočasno lahko tudi vrnete vse knjige, ki ste si jih izposodili iz šolske knjižnice.

Lep pozdrav, knjižničarka Hermina Videnič

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost