INFORMACIJE O UČBENIKIH, DELOVNIH ZVEZKIH IN OSTALIH POTREBŠČINAH V ŠOLSKEM LETU 2023/24

UČBENIŠKI SKLAD

Šola omogoča učencem od 2. do 9. razreda izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada. Stroške izposoje krije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

Učenci prejmejo učbenike prvi šolski dan v septembru in jih ob koncu šolskega leta vrnejo.

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport krije tudi stroške nakupa delovnih zvezkov za 1., 2. in 3. razred. Gradivo nabavi šola, učenci pa ga prejmejo v šoli prvi šolski dan. Delovni zvezki postanejo učenčeva trajna last in jih ob koncu šolskega leta ni treba vrniti.

Delovni zvezki in ostale potrebščine za učence od 4. do 9. razreda niso uvrščeni v šolski učbeniški sklad, zato jih starši kupite sami.

Upravljavka učbeniškega sklada: Polona Umek Repovž

Povezave do založb za nakup šolskih potrebščin

(Skupno 3.063 obiskov, današnjih obiskov 1)