Dragi zvesti in malo manj zvesti bralci in obiskovalci šolske knjižnice!

Ali ni čudovito, če doma v svoji sobici ležite na kavču ali na postelji in berete svojo najljubšo knjigo? Kaj pa, če bi se pogovarjali o njej, o njenih knjižnih junakih, jo priporočali še komu drugemu in se zraven malo pošalili?

Od četrtka, 17. decembra 2020, je v Arnesovih učilnicah za vas pripravljena in urejena »bralna sobica«. V sobico ste vpisani vsi učenci od 1. do 9. razreda, tako da lahko vsi učenci OŠ Otočec do nje prosto dostopate. Sobica ima dve funkciji: lahko se »vržemo« v BRALNO DEBATO, lahko pa se VSAK ČETRTEK od petih do šestih popoldne vidimo v živo po ZOOM-u. Tu vas počakam in sprejmem. Dostop imate z vašim AAI računom ali pa enostavno na šolski spletni strani »Knjižnica na daljavo« kliknete ikono, se vpišete s svojim AAI računom in se že takoj vidimo in srečamo.

Komaj čakam. Obiščite me.

Knjižničarka Hermina Videnič